detsember, 2017

R29det18:00AASTAVAHETUSE KONTSERT: Orthodox Singers18:00 Viimsi Püha Jaakobi kirik, Nurme tee 3

Ürituse detailid

Kontserdikava on täis kauneid jõululaule. Ansambel esitab vanavene, Serbia, Kreeka, väga haruldast Süüria jõulumuusikat. Kõlavad ka heliloojate Valeri Kalistratovi, Mihhail Lagunovi, John Taveneri, Galina Grigorjeva jõuluteosed. Saab kuulata ka Valeri Petrovi vaimulikku heliloomingut.

Vokaalansambel Orthodox Singers on tuntud õigeusumuusika tutvustaja ja edendajana nii Eestis kui ka mujal. Ansambli esinemismaneeri iseloomustab täielik süvenemine pühakirja igasse sõnasse, laitmatu hääletehnika ja stiilitaju. Kriitikud on korduvalt esile tõstnud ansambli lausa üleloomulikku oskust säilitada esitamise käigus teose vormiühtsus, saavutades samal ajal võrratult dünaamilise piano, mida kõige paremini kirjeldab väljend ”heli sulab ära”. Ansambel koosneb kutselistest muusikutest ja on pühendunud õigeusu kirikulaulule, mida kontserdisaalis saab harva kuulata. Ansambel tegutseb Eesti kultuurimaastikul peaaegu 29 aastat. Dirigent ja kunstiline juht Valeri Petrov.

Hind

Pileteid Jõulukontserdile kontserdile hinnaga 10.-/5.- saab osta Piletilevi müügipunktidest, samuti enne kontserdi algust kohapeal.

Kellaaeg

(Reede) 18:00

Asukoht

Viimsi Püha Jaakobi kirik

Nurme tee 3

Piletiinfo

Pileteid Jõulukontserdile kontserdile hinnaga 10.-/5.- saab osta Piletilevi müügipunktidest, samuti enne kontserdi algust kohapeal.

Lisa kommentaar

X