märts, 2018

R09mär18:3020:00Loeng: Toit ja teadvusseisundid18:30 - 20:00 Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1

Ürituse detailid

Kas toit mõjutab meie keha, emotsioone ja isegi teadvust?

Puhas toit on üks efektiivsemaid meetodeid oma teadvustatuse taseme tõstmiseks vanade esoteeriliste õpetuste, distsipliini kasvatamise ja mentaalsete meetodite kõrval.

Puhas toitumine, mis organismi ei mürgita vaid vastupidi, puhastab kõik blokeeringud ja tõstab energiataset on parim kingitus oma kehale kui ka oma hingele. Puhtal toidul olles on meie mõtted selged ja energiatase kõrge, kaovad ära füüsilised ja vaimsed probleemid ning tekib täielik vabadus ning takistusteta ja selge ühendus oma kõrgeima minaga. Puhtal toitumisel paraneb mentaalsete praktikate, eriti mediteerimise kvaliteet kui ka füüsilised omadused ja võimed paranevad ning keha muutub palju nõtkemaks. Segadus, depressioon, letargia ja paljud teised emotsioonid ning seisundid on tingitud meie keha ja meele blokeeringutest, mis tekivad vale toitumise tagajärjel. Andes kehale võimaluse blokeeringutest vabaneda võtab elu hoopis imelisema ja vägevama suuna.

Sellel loengul räägib joogaõpetaja ja toitumiskoolitaja Evelin Märtson-Nava sellest kuidas ja milline toit, lisaks heaolule, tervisele ja välimusele, ka meie teadvusseisundeid ja energeetikat mõjutab. Tõstame koos oma teadlikkust ning vaatleme ka toidupüramiidi vaimse selguse nurga alt.

Osaluspanus 12 eur

Loeng toimub Viimsi Huvikeskuse õppeklassis.
NB! Kohtade arv on piiratud!

Registreerumine e-mailil emartson@hot.ee või telefonil 5136767

Kellaaeg

(Reede) 18:30 - 20:00

Asukoht

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1

Piletiinfo

12 EUR

Lisa kommentaar

X