detsember, 2017

R22det19:00LUTSOJADE EKSKLUSIIVNE JÕULUKONTSERT19:00 Viimsi Püha Jaakobi kirik, Nurme tee 3

Ürituse detailid

Muusika jõuludeks, mis puudutab hinge…
Eksperimenteerimine viiulil ja akkordionil ning seda kõike ühendav vokaal…

Mõte oma esimene ühine jõulukontsert korraldada tuli sellest, et eelmisel aastal riputasime Facebooki üles väikese muusikalise jõulutervituse, mis meile meeldivaks üllatuseks kogus märkimisväärsel hulgal positiivset tähelepanu. Meil kõigil on seljataga omajagu aastaid muusikamaastikul, aga ühiselt oleme seniajani kõige rohkem musitseeriunud õdusas ja mõnusas õhkkonnas lähedaste keskel. Sel aastal toome meie sooja jõulumeeleolu koduseinte vahelt imekaunisse Viimsi kirikusse, sest tahame seda tunnet ka teiega jagada. Kutsume teid kõiki meiega ühinema!

Kersti Ala-Murr on viimased 21 aastat tegutsenud põhiliselt Norras, töötades laulja, õpetaja ning dirigendina. Lisaks on reisinud kontserditega Lääne-Euroopas, Skandinaavias, Ameerikas ja Kanadas. Osalenud ooperietendustes, laulnud erinevatel festivalidel ja teinud koostööd erinevate orkestritega. Norras on tema panust tunnustatud Stavangeri Ülikooli kunstnikupreemia, Fredrikstadi kultuuripreemia ning Stavangeri linna kunstniku stipendiumiga.

Tihe koostöö akordionist Jaak Lutsojaga on toimunud aastast 2007. Ühise koostööna on valminud kaks CD’d: “Vaikimine oleks vale…” ja “Adiós Nonino”.

Liis Lutsoja on noor rütmimuusika viiuldaja, kes on maailmakuulsa prantsuse viiuldaja Didier Lockwood’i õpilane. Hetkel resideerub põhiliselt Eestis ning on seotud mitmete projektidega nii siin- kui sealpool piiri. Lisaks töötab ka pedagoogina erinevates muusikalistes õppeasutustes.

Jaak Lutsoja on alates Georg Otsa nimelise Muusikakooli lõpetamisest 1991. aastal tegelenud vabakutselise akordionistina. Selle aja sisse on mahtunud ka pedagoogi töö Heino Elleri nimelises Muusikakoolis, Viljandi Kultuuriakadeemias ning Saue Muusikakoolis.
Paralleelselt muusikutööga tegeleb ta ka heliloominguga – tema autoriplaat “Contrarian Grooving” on kahel korral valitud üleeuroopalise jazzraadio nädalaplaadiks. 2017 aastal sai ta teatriaasta auhindade jagamisel laureaadi tiitli seoses aasta parima originaalloomingu loomisega etendusele “Soo” teatris Ugala. Alates 2017 aasta sügisest töötab õpetajana Norras Gjestali kultuurikoolis.

Laval:
Laulab – Kersti Ala-Murr (Lutsoja)
Viiulil – Liis Lutsoja
Akordionil – Jaak Lutsoja

Hind

Piletid saadaval Piletilevis!

Kellaaeg

(Reede) 19:00

Asukoht

Viimsi Püha Jaakobi kirik

Nurme tee 3

Piletiinfo

Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal 15 euri (pensionärid ja õpilased 10 euri)

Lisa kommentaar

X