Koostöö ettepanek Õpilasmaleva korraldamiseks  

Hea Viimsi ettevõtja!                                                                                                                                 

Koostöö ettepanek Õpilasmaleva korraldamiseks

 

Viimsi Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriamet ning  kommunaalamet  koostöös Viimsi noortekeskustega korraldavad  2019.a.   Viimsi Õpilasmalevat.

 

Sellel aastal toimub Viimsi Õpilasmalev kahes vahetuses  ja me saame valla eelarve raames tööle   võtta kuni 130 Viimsi valla noort vanuses 13. – 19.  Soovijaid on kindlasti rohkem, seepärast soovime teha koostööd Viimsi ettevõtjatega, kes saavad pakkuda noortele sobivat tööd.

 

ETTEVÕTJATELT OOTAME:

 

  • Koostöö raames töö pakkumist, juhendamist ja mentorlust noortele vanuses 15.-19. Tööd võib pakkuda paariks päevaks, 5 päevaks või 10 päevaks vastavalt võimalustele. Eelistatud on noorte töötamine siiski 10 tööpäeva ühes ettevõttes.
  • Võimalusel Viimsi Õpilasmalev 2019 osalist toetamist vastavalt kokkuleppele. 

 

VALD KORRALDAB:

  • Malevlaste ettevalmistuse (töövetlused, kohustuslikud koolitused noortele tööõiguse, tööohutuse, töölepingute teemadel)
  • Töölepingute sõlmimise malevlastega (kaasneb lapsevanema nõusolek).
  • Töötasu ja sotsiaalmaksu maksmise malevlastele vastavalt lepingutele.
  • Osalised töökohad, mis sobivad 13. – 15. aastastele noortele: peamiselt heakorratööd kommunaalameti juures (pargid, mänguväljakud, spordiplatsid, rand); eakohase töö Viimsi Raamatukogus, Viimsi Lasteaedades,  Vabaõhumuuseumis jne.
  • Vaba aja ürituste läbiviimise ja  väljasõidud noortele.

 

 

MALEVA TOIMUMIS AJAD 2018: 

13. juuni kuni 27. juuni 2019

5.august kuni 16. august 2019

OSALEJAD:

Viimsi noored vanuses 13. – 19.  kellest  13.-15. aastastele noortele pakume vallas heakorratöid rühmajuhtide juhendamisel koostöös meie kommunaalametiga. Teiega koostöös soovime leida töökohad noortele vanuses 15+.

TÖÖAEG:

4 tundi päevas, 10 tööpäeva ühes vahetuses

 

Pöördume Teie poole koostöö ettepanekuga. Juhul, kui Teie firmal on võimalus leida noortele sobivat tööd ja olete valmis tegema meiega koostööd, soovime teile sobival ajal kokku saada ja koostöövõimalusi arutada. Meie sõlmime noortega töölepingud, Teilt ootame noorte juhendamist ja mentorlust ning edaspidi  vastavalt võimalustele ka kokkuleppelist arveldamist või noorte vaba-aja tegevuste toetamist. Suvi on aeg, mil suureneb tihti hooajaliste tööde maht ja see on hea võimalus võtta appi noored ja teotahtelised abilised. Sobiv töö on osaajaline (4 tundi päevas)  ja kohane alaealistele. 

 

Juhul, kui Teie ettevõte on huvitatud ja valmis meiega koostööks, lepime Teile sobiva aja kokkusaamiseks.   Koostöös saame pakkuda esmast töökogemust Viimsi noortele ning tutvustada Viimsi ettevõtteid.

 

Lugupidamisega,

 

 

Kadi Bruus
Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist

Haridus- ja kultuuriosakond

Viimsi Vallavalitsus
Nelgi tee 1, Viimsi alevik
Viimsi vald, 74001 Harjumaa
tel + 3726028862
mob + 37256462962
fax + 3726066800
www.viimsivald.ee

 

Kirjeldus: Kirjeldus: cid:image001.png@01CE3A8F.1959C150

Lisa kommentaar