Viimsilane.ee privaatsuspoliitika

Info mida me kogume automaatselt

Mitte isikut tuvastav
Nagu enamik veebilehtede omanikke, kogume ka meie mitte isikut tuvastavat informatsiooni, nagu brauseri tüüp, ekraani resolutsioon, soovitavad leheküljed ja kuupäev ja kellaaeg iga külastaja kohta.

Me kogume seda infot, et paremini mõista kuidas meie külastajad kasutavad meie lehekülge ja kuidas me saaksime seda järjest paremaks teha.

Isikut tuvastav
Me automaatselt kogume potentsiaalselt isikut tuvastavat informatsiooni nagu sinu arvuti ja brauseri poolt antud IP aadress. Me kogume seda infot, et paremini jälgida meie lehekülje kasutust, nagu leheküljel viibimise aega, külastuse kogupikkust ja külastatud lehekülgi.

Info mida sa annad meile registreerudes

Kasutajaks registreerudes sa annad meile oma emaili aadressi. Me kasutame su emaili aadressi, et saata sulle kinnitusi teatud tegevuste järel, nagu kui sa vahetad parooli. Me kontakteerume selle emaili abil sinuga kui sinu soovitud tegevus leheküljel vajab seda lõpuni viimiseks või leheküljel on kriitiline probleem mis takistab tõsiselt selle kasutamist.

Me ei müü ega jaga meile antud emaili aadresse teistele.

Küpsised

Küpsis on pisike tükike infot mida veebileheküljed jätavad külastaja arvutisse ja mida külastaja brauser näitab veebileheküljele iga kord kui ta leheküljele tagasi tuleb. Me kasutame küpsiseid aitamaks meid tuvastada ja jälgida külastajaid leheküljel ja selle kasutamist.

Külastajad kes ei soovi küpsiseid salvestada oma arvutisse võivad keelata küpsiste kasutamise oma brauseri seadistustes.