oktoober, 2022

T11okt18:00SEEBI VALMISTAMISE ÕPITUBA18:00 Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1

Ürituse detailid

11. oktoobril kell 18.00-21.00

Ökoloogilisest materjalist puhtad ja lisaainetevabad seebid muudavad vanniprotseduurid kui koduseks spaaks. Isetehtud seep on meeldiv ja praktiline kingitus iseendale või ka sõpradele. Seebi valmistamise õpituba pakub teadmised ja oskused, kuidas valmistada kingituseks 500 g seepi enda valitud eeterlike õlide ja taimsete lisanditega. Peale 4-nädalast valmimist sobivad seebid kinkimiseks.
Seebi valmistamise õpituba:
• teeme läbi kõik seebivalmistamise etapid alates seebikiviga töötamisest kuni seebi vormivalamiseni. Seetõttu sobib õpituba ka neile, kes ei ole varem külmmeetodil seepe valmistanud;
• tutvume ka seebi sisse pandavate lisanditega (taimed, lõhnad);
• käsitleme ka aroomõlide kasutamist seepides. Isetehtud seep ei sisalda ühtegi mürgist lisandit, mis on üsnagi tavalised sünteetiliste poeseepide sees.
Hinnas sisalduvad kõik tööks vajaminevad materjalid ja koolitaja koostatud kirjalik juhend koduse seebi valmistamiseks. Seebivormi võib võtta ise kaasa või valida meie juurest. Silikoonist seebivormiga saab valminud massi jagada kuueks seebiks, iga seep on võimalik luua erinevate lõhnade ja lisanditega. Seebivormide puhul pakume vaid toiduvalmistamiseks sobivat silikooni, millest ei eraldu mürgiseid ühendeid. Silikoonist vorm on taaskasutatav ja jääb koolitusel osalenule.
Osalejatel palume võtta kaasa põll või T-särk, mis kaitseks riideid.
Kursuse hind ei sisalda silikoonist vormi. Vorme on võimalik osta kohapeal sularahas. Silikoonist vormi hind on 14 eurot.
Palume, et annad silikoonvormi soetamise soovist teada kursusele registreerumisel!
Kaasa võib võtta ka 5-10 cm kõrguse plastikust või keraamilise vormi, mis mahutab umbkaudu liiter vedelikku.
Kursuse lõpuks oskab osaleja valmistada külmmeetodil seepe ja teab, milliseid ohutusnõudeid nende valmistamisel järgida.
Õppekavarühm – Käsitöö
Tutvu õppekorralduse alustega
https://kultuur.ee/koolist/oppekorralduse-alused/

Varasematel koolitustel osalenute tagasiside:
“Jahmatavalt põnev koolitus! Sisu ja teema lahenduste elegantsus oli väga tore.”
“Rahulikus tempos koolitus, kus kõik tegevused järjekorras kenasti lahti seletati ning olulist tähelepanu pöörati ohutusele. Koolitaja oli professionaalne ja abivalmis.”
“Teadmised ja teabe edasi andmine on suurepärased! Kannatlikkus ja vastused kõikidele küsimustele. Väga meeldib stiil ja oskused.”
“Väga hea praktik ning õpetaja. Tegi sõna otseses mõttes ”puust ja punaseks”.”
“Väga hea juhendaja. Õpetlik ning väga kasulik töötuba.”

Registreeru siit: https://taotlen.tallinn.ee/teenus/seebi-valmistamise-opituba-viimsi/registreerimine

36

Kellaaeg

(Teispäev) 18:00

Asukoht

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1

Viimsilane.ee logo
X