Algas Viimsi valla kriisiks valmisoleku küsitluse viimane nädal

Viimsi valla kriisiks valmisoleku küsitlus on juba andnud vallale olulist teavet valla elanike ettevalmistusest kriisiolukorras. Suur tänu kõigile, kes on juba võtnud aega, et küsitlust täita! 

Saadav info aitab vallal paremini planeerida edasisi tegevusi. Samas on küsitlus ka hea võimalus vastajal korraks läbi mõelda, mis kriisivarud kodus olemas on ning kuidas oma isiklikku ettevalmistust kriisiolukorraks suurendada.

Vallavanem Illar Lemetti sõnas, et küsitlus on abiks nii üksikisiku, küla ja aleviku, omavalitsuse kui ka riigi tasandil üle vaadata, milliseid täiendavaid ettevalmistusi on meil tarvis teha, et oleksime erinevateks kriisiolukordadeks valmis. “Küsitlus aitab meelde tuletada, millised kriisivarud võiksid kodus olemas olla. Muuhulgas kaardistab see ka alternatiivsed veevõtukohad ning oskused, mis võivad kriisiolukorras vajalikud olla. Nii saame külade- ja alevikepõhise pildi meie valmisoleku tasemest, et kavandada täiendavaid tegevusi. Küsimustiku täitmisele ei kulu palju aega, aga parem valmisolek võimalikeks kriisiolukordadeks on hindamatu väärtusega,” sõnas Lemetti.

Veebiküsitlusest saab täpsemalt lugeda lehelt www.viimsivald.ee/kriisiks-valmis. Vastamine on anonüümne ja võtab aega umbes 10 minutit. Uuringu veebikeskkond on avatud kuni 7. novembrini. Rohkem saab lugeda Viimsi valla kriisiks valmisolekust kriisiinfo lehelt www.viimsivald.ee/kriis.

VASTA KÜSITLUSELE SIIN

 

Linda Saarmets
avalike suhete osakond