“Eesti otsib Superstaari” Sissi Nylia Benita

Pühapäeval on TV3 eetris „Eesti otsib superstaari“ teatrivoor, kus selgitatakse välja 10 parimat tüdrukut ja 10 parimat poissi, kes pääsevad stuudiovooru. Viimsist on teatrivooru pääsenud Sissi Nylia Benita!

Juba 16-aastat laulmist harrastanud Viimsi Keskkooli õpilane Sissi on end lauljana näidanud mitmetel lavadel, sealhulgas oma muusikust isa Dave Bentoni kõrval. Kaks aastat tagasi hakkas ta iseseisvalt klaverit mängima ning suudab end tänaseks juba lauldes ja laule kirjutades ka saata (“Ehkki lihtsamate akordidega.”). Muusikalisteks eeskujudeks peab oma õpetajat Mirjam Dedet ning lauljaid Etta Jamesi ja Andreya Trianat. Tema unistuseks on kunagi ära võita Eurovisioni lauluvõistlus. Lisaks laulmisele ja laulude kirjutamisele Sissi maalib, joonistab, disainib tätoveeringuid ja tunneb kirge meigikunsti vastu. Ka armastab ta lugeda ja loodab ühel päeval ka ise raamatu kirjutada.

“Ma panen igasse oma esinemisse kogu oma hinge ja emotsiooni. Muusika ja kunst on minu elu. See on minu minevik, olevik ja loodetavasti minu tulevik,” ütleb Benita.