Lauluvõistlus „Viimsi Laululaps“ 2020 tuleb taas!

Noortel lauljatel on taas aeg valmistuda igal kevadel toimuvaks lauluvõistluseks „Viimsi Laululaps“!

Võrreldes eelmistel aastatel toimunud lauluvõistlustega on sel aastal kavas mõned muudatused. Aastaid Viimsi Huvikeskuses toimunud „Viimsi Laululaps“ toimub sel aastal uues Viimsi Raamatukogu saalis (Randvere tee 9). Üheks muudatuseks on sel aastal ka võistluse ülesehitus. Lauluvõistluse vanuserühmad on: 3-4, 5-6, 7-9, 10-12, 13-15, 16-18 (19). Eelmistel aastatel toimunud lauluvõistluste praktika on näidanud, et rühmades 7-9, 10-12, 13-15 on osalejate arvud võrreldes teistega väga suured ja seetõttu tuleb kehtestada kvoodid, ehk osalejate piirarvud. Lauluvõistlus toimub sel korral kahe vooruga – eelvoor ning põhivõistlus.

Eelvoor viiakse läbi žürii poolt kõigi laulude video- või helisalvestuste läbikuulamise teel. Eelvooru põhjal selguvad põhivõistlusele pääsejad. Põhivõistlusel osalejate lavaproovid toimuvad võistlusele eelneval päeval, 3.aprillil, Viimsi Raamatukogu saalis. Võistlust hindab žürii ja välja antakse ka publiku lemmikute preemiad.

„Viimsi Laululaps“ lauluvõistluse parimatel on võimalus pääseda maakondlikule lauluvõistlusele „Harjumaa Laululaps 2020“, mis toimub 17. aprillil Keila Kultuurikeskuses. Lauljatele ja juhendajatele head valmistumist ja kohtumiseni!

Lisainfo ja registreerimine lauluvõistlusele SIIN 

„Viimsi Laululapse“ korraldajad on Viimsi Vallavalitsus ja Viimsi Noortekeskus.